Купуймо разом 2.0

Україна, Львівська, Львів

Проект «Купуймо разом!» передбачає допомогу українським родинним фірмам у творенні нового напрямку їх діяльності – закупівельних груп. Використання польського досвіду та практики діяльності закупівельних груп дозволить досягнути швидшого та якіснішого результату проекту.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Україна, Sadova, Lviv

Журнал «Меблеві технології» – провідне всеукраїнське галузеве видання для фахівців меблевої галузі, що містить інформацію про передові технології виробництва, принципи і методи управління й організації робочого процесу, налагодження збуту, тенденції дизайну інтер’єру і меблів, а також огляд меблевих ринків України та інших країн Європи й світу.

 http://www.infomebli.com/

Промінфо груп

Україна, Львівська обл., Львів

Промінфо - видавець спеціалізованих видань та порталів для бізнесу та кінцевих споживачів.

Країна ангелят

Україна, Львів, Львів

ТзОВ "Країна ангелят" є видавцем всеукраїнських дитячих журналів «Ангелятко», «Ангеляткова наука» та «Розмальовки Ангелятка».Придбати дитячі журнали від ТзОВ «Країна ангелят» можна у кіосках періодичної преси, крамничках при церквах, на пошті. Якщо ви хочете отримувати номери щомісяця до свого дому, то журнали можна передплатити на Укрпошті чи онлайн на сайті www.angelyatko.com.ua

Derevo.info

Ukraine, Lviv, Lviv

Derevo.info – woodworking B2B portal