Дитячий журнал „Ангелятко” – пізнаємо світ разом!

Журнал «Ангелятко» виходить з щомісяця з 2006 року. Визнаний найкращим дитячим виданням України (з понад 150) у 2008 та 2010 роках (конкурс Держкомтелерадіо на краще періодичне дитяче видання – комісія у складі членів Національної спілки художників України, Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України та ін.), єдине видання в Україні, яке двічі отримувало такий титул.

У редакційній колегії – дитячі психологи і методисти, які формують зміст виключно за державною програмою з дошкільної підготовки Міністерства освіти і науки України. У журналі друкуються відомі дитячі поети і письменники України (Роман Скиба, Микола Петренко, Марина Павленко, Богдан Стельмах, Іван Андрусяк, Галина Левицька, Галина Манів та ін.)

Журнал всеукраїнський, виходить щомісяця, призначений для читання з дітьми віком 2 – 9 років. «Ангелятко» – це добрі, веселі та цікаві казки, вірші, загадки, пісеньки. Пізнавальні оповідки та інтелектуальні завдання в кожному номері дають знання про навколишній світ, розвивають логічне мислення, спостережливість, кмітливість. А іграшки-саморобки підштовхнуть дитину до творчості, бажання робити щось своїми руками.

Дитячий журнал „Ангеляткова наука” – вчимося разом!

Всеукраїнський розвивально-пізнавальний журнал для дітей „Ангеляткова наука" виходить щомісяця з вересня 2006 року. „Ангеляткова наука" допоможе батькам самотужки підготувати дитину до школи за державною програмою з дошкільної підготовки, затвердженою Міністерством освіти і науки України.

У кожному номері, крім художніх текстів, журнал пропонує завдання на розвиток уваги, мовлення, логіки, дрібної моторики і просторової уяви. Наймолодші читачі також вивчають букви і цифри, вчаться писати і читати.Матеріали для видання готують вихователі-методисти та дитячі психологи. Призначений для роботи батьків з дітьми віком 4-7 років.

Дитячий журнал „Розмальовки Ангелятка”

З 2011 року редакція Країни Ангелят видає ще й 3-й журнал – «Розмальовки Ангелятка». Це щомісяця 20 сторінок цікавих малюнків, що допоможуть дітям у розвитку дрібної моторики, уваги, мислення, уяви, мовлення, логіки.

Розмальовки створені за темами державної програми з дошкільної підготовки. Крім того, у кожному номері – плакат (наприклад, родове дерево, розпорядок дня тощо). Призначений для роботи батьків з дітьми віком 4-8 років.