Article illustration
Новини

Демократизація скандинавського стилю

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал 1086 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

 «BoConcept», бренд данських дизайнерських меблів і декору, представив колекцію 2019 року, переглянувши стереотипні уявлення про скандинавський дизайн.

       «BoConcept» заявляє колір і різноманіття фактур: чотири нових оббивки та безліч забарвлень для вже існуючих тканин і шкіри. З’явилися нові матеріали для корпусних меблів: руда кераміка, кераміка під мармур та інші. Тепер предмети тестуються спочатку в за схемою b2b - дизайнерами й архітекторами, що означає більш суворі критерії при відборі механізмів і матеріалів.

       «BoConcept» випускає п’ять нових диванів, п’ять столів, три крісла, нову лінійку систем зберігання, а також безліч функціональних і візуальних оновлень для предметів із попередніх колекцій.

      «Ми пропонуємо нашим клієнтам повне оформлення їхнього життєвого простору - від меблів до дрібних деталей, - кажуть у компанії. - За бажанням до клієнта абсолютно безплатно може виїхати наш дизайнер і розробити персональний проект із нашими меблями.

        «BoConcept» пишається співпрацею з легендою світового дизайну - Карімом Рашидом. Для нас дизайнер розробив цілу колекцію Ottawa, яку він доповнює та вдосконалює від сезону до сезону.

      Можна сказати, ми меблевими засобами пропагуємо культуру Данії - традиції, скандинавський стиль і спосіб життя, філософію «хюгге». Однак наша меблі пасуватимуть не тільки в інтер’єрах у скандинавському стилі. Завдяки кастомізації (можливості вибирати різну комплектацію предметів) і величезному вибору оббивок (понад 120 варіантів) наші дизайнерські рішення зможуть вписатися в будь-який інтер’єр».