Article illustration
Новини

Виставка, що вінчає меблевий сезон

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал 88 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

       Осіння меблева виставка «DESIGN. LIVING TENDENCY», що розгорнула свої експозиції у виставковому центрі на Броварському проспекті, як мовиться, досягла свого екватору. Два дні старанно виконував свою виставкову місію й стенд журналу «Меблеві технології», який він традиційно ділить із друкованою колегою й соратницею – газетою «Деревообробник».

      Попереду ще два дні, тож запрошуємо в гості – «пригостимо» свіжими числами наших змістовних видань – павільйон 2А, місце 511. Поспілкуємося на теми, які близькі й важливі нам обопільно.

          Загалом, господар виставки – дизайн. Втім, це аж ніяк не тусовка  для самих лише дизайнерів, бо це той дизайн, який для вас, меблярів, для ваших меблів завтрашнього дня. Трапляються стенди й відважних виробників матеріалів та меблевих комплектуючих, деревообробного обладнання. Відважних, бо на участь в осінній виставці традиційно відважуються далеко не всі, причетні до меблярства. Хоча їхня осіння присутність радше, мабуть, не так вияв відваги, як демонстрація стабільної впевненості в своєму потенціалі, доведення того, що експонент твердо стоїть на ногах.

        До честі організаторів осіннього меблевФого форуму змістовна ділова програма, яка суттєво його посилила й урізноманітнила. Особливість третього робочого дня виставки – на майданчику Театру дизайну поляки цілий день учитимуть, як успішно виходити на зарубіжні ринку й  пропонуватимуть свою допомогу в цій справі. Не прогавте шанс.