Article illustration
Новини

Шухляди LEGRABOX – досконалість від «Blum»

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал 1084 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

      Елегантний дизайн і прямі лінії в поєднанні з високоякісними матеріалами визначають зовнішній вигляд шухляд LEGRABOX від компанії «Blum». Прямі зсередини і зовні боковини мають товщину всього 12,8 мм. Всі комплектуючі витримані в єдиній колірній гамі, що створює гармонійні переходи від однієї комплектуючої до іншої.

     LEGRABOX демонструє абсолютно новий дизайн. Особливий акцент на бренд клієнта є частиною дизайну. Завдяки різноманітності асортименту шухляди LEGRABOX pure мають чудовий вигляд у будь-якому житловому приміщенні.

     Поряд із LEGRABOX pure з матовими металевими боковинами і прямими лініями пропонується ще один варіант - LERGRABOX free з великими бічними вставками. Вони гармонійно вписуються в дизайн царги й створюють відчуття легкості. LEGRABOX free дає можливість оформляти шухляди  відповідно до своїх уподобань, використовуючи для цього вставки із скла, дерева або каменю. Цю можливість можна використовувати тільки для шухляди з високим фасадом.

       Шухляди LEGRABOX можна використовувати з електричною системою висування SERVO-DRIVE. З її допомогою шухляди без ручок висуваються легким натисканням на фасад, а засуваються  завдяки механізму BLUMOTION м’яко й безшумно.

      LEGRABOX вражає своєю стабільністю, навіть коли вона повністю висунута і добряче навантажена. Незначні показники провисання дозволяють розміщувати шухляди біля підлоги. Завдяки високому динамічному навантаженню 40 кг і 70 кг навіть широкі й важкі шухляди ковзають легко й плавно.

      Високі фасади все частіше використовуються в якості елемента дизайну. LEGRABOX підтримує цю тенденцію завдяки новому кріпленню фасаду, яке забезпечує стійке положення фасаду при висуненні й засуванні.

     Нове кріплення забезпечує швидкий і разом з тим безпечний монтаж і демонтаж фасаду. Фасад просто навішується й потім зручно замикається. Монтаж фасаду можна здійснити навіть при вже встановленому ящику. Демонтаж також дуже зручний завдяки вбудованому захисту від випадання. Одна людина може самостійно демонтувати навіть дуже широкий фасад.

    LEGRABOX вирізняє зручне регулювання в трьох площинах: по ширині, висотійі нахилу. Це дозволяє створити досконалий малюнок фасадів як при використанні стандартних, так і високих шухляд.