Article illustration
Новини

Розпочалась ДОДАТКОВА РЕЄСТРАЦІЯ для участі в консультативно-навчальній частині проекту Купуймо Разом! 2.0

Купуймо разом 2.0 869 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Підприємці оптимізують кошти закупівель – консультативно-навчальна частина Проекту У серпні 2016 року розпочалось безплатне навчання на e-Learning платформі [www.kupuimorazom.org.ua/moodle] та консалтинг українських підприємців у сфері творення закупівельних груп, що провидиться польськими експертами. Польські підприємці, об’єднані в закупівельні групи отримують конкурентну перевагу заощаджуючи в деяких категоріях до 40% коштів. Чи зможуть і як саме українські підприємці використати цей досвід? Дізнатись про це можна приєднавшись до проекту Купуймо Разом! 2.0. Розпочинається набір учасників до додаткової групи консультативно-навчальної частини проекту. Навчання розпочнеться у вересні і завершиться у грудні 2016 року. Заняття відбуватимуться на платформі e-Learning при он-лайн підтримці польських та українських експертів-консультанів та під час семінарів організованих в Україні.

Проект Купуймо разом 2.0

Асоціація Ініціатива Родинних Фірм (ІФР) є найбільшою та найстаршою організацією польського родинного бізнесу. Вона об’єднує як глобальних експортерів промислових товарів так і менші фірми, які працюють на локальних ринках. Завдяки унікальним знанням і досвіду, польської організації та підприємців і експертів, які співпрацюють з ними, Міністерство Закордонних Справ Республіки Польща в рамках програми Польська Допомога, довірило польській асоціації місію познайомити українських підприємців з рішеннями, які допомогли польським родинним фірмам успішно конкурувати на польському та європейському ринках. Пілотний Проект було реалізовано у Львові у 2015 році. У 2016-2017 роках Проект продовжується під назвою Купуймо Разом! 2.0 і має на меті передачу українським підприємцям знань та навиків необхідних для створення закупівельних груп у В2В сегменті.

Від початку місія реалізується спільно з нашим українським партнером, медіа-групою ПРОМІНФО, лідером якої є Василь Масюк.

Основним завдянням Проекту є передача знань про закупівельні групи та підтримка українських підприємців та організацій, які їх об’єднують, даючи практичні навики для впровадження моделей закупівельних груп В2В. Отримані переваги українські підприємці можуть використати для зміцнення свого бізнесу та підвищення його конкурентоспроможності, що є особливо важливим в контексті тісної співпраці з ринком Європейського Союзу.

Польські підприємці зіткнулись з подібними проблемами в момент відкриття польського ринку для фірм, продуктів та послуг з країн ЄС. У Польщі була тоді важка економічна та фінансова ситуація і на ринку почали панувати закордонні фірми. Проте зараз польські підприємства все ефективніше конкурують на локальному, європейському та світових ринках. Причинами такого успіху є між іншим і вміння успішно застосовувати інструменти закупівельних груп.

Знання та навики, отримані завдяки участі в Проекті, дозволять українським підприємцям застосовувати інструменти закупівельних груп та підвищити конкурентоспроможность передусім на українському ринку.

Дізнайтесь як польські підприємці відповіли на ринкові загрози та почали застосовувати інструменти закупівельних груп: 

Дізнайтесь як виглядає зразок курсу на e-Learning платформі:

  

Цілі Проекту від польського експерта – Ренати Марошек: 

Приєднайтесь до наступної групи учасників Проекту, яка прагне отримати СЕРТИФІКАТ СПЕЦІАЛІСТА ЗАКУПІВЕЛЬНИХ ГРУП

 Реєстрація розпочинається 26 серпня і завершиться 9 вересня 2016 року

 

Rejestracja

Детальна інформація про проект Купуймо Разом! 2.0 доступна на інтернет-сторінціFacebook та канал на YouTube

Infosheet (2-а група):

pdf_download

Інструкція e-Learning:

pdf_download

За додатковою інформацією прохання звертатись до Людмили Пшеницької-Чалої:

e-mail: lyudmyla.pshenytska@kupuimorazom.org.uaтел.: +38 093 323 90 14

Ласкаво запрошуємо до участі в Проекті!

Завантажити Прес-Реліз:

pdf_download