Article illustration
Новини

Італійські меблеві ручки – зразки справжнього мистецтва

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал 1150 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

         Італію традиційно називають колискою меблевої моди і законодавицею стилю. Тому марка «made in Italy» на меблях,  комплектуючих і фурнітурі є гарантією високої якості й стилю виробів.

      Серед різноманіття лицьовій фурнітури центральне місце посідають меблеві ручки, оскільки вони можуть виступати не тільки як функціональної елементи, але і як модний аксесуар інтер’єру.

         Компанія «CITTERIO GIULIO» - один з лідерів в галузі виробництва елітних італійських меблевих ручок. Історія компанії веде свій початок з 1945 року і до цих пір її назва є синонімом якості, оригінальності й витонченості стилю. Її продукція стоїть поза модою й сама задає тон світовим тенденціям.

     Фахівці фабрики працюють із новими матеріалами й формами, черпаючи натхнення в елегантній старовині та зразках антикварних меблів. Актуальні тенденції моди завжди знаходять відображення в колекціях «CITTERIO GIULIO», що, безумовно, сприяє їхньому успіху не тільки на італійському, але й на міжнародному ринках. Нині компанія експортує близько 70% всієї продукції.

      Кожен виріб від CITTERIO GIULIO - зразок справжнього мистецтва, заснований на традиціях великої країни й пройнятий любов’ю до своєї справи. Повний цикл виробництва  - від розробки проекту до випуску -  зосереджений в Італії, й це гарантує бездоганний стиль, елегантний дизайн, високу якість обробки, ексклюзивність продукції «CITTERIO GIULIO».

       Наприклад, ручки з колекції «Кристал» в обробці «хром глянець» чудово пасуватимуть  меблям як класу «люкс», так і сучасним, модерновим (рис. 1). На перший погляд, ручки цієї колекції стримані й строгі. Однак завдяки інкрустації гірським кришталем вони відразу привертають до себе увагу й, безсумнівно, стають головною прикрасою в інтер’єрі, особливо мінімалістичному.

      Для поціновувачів класики дизайнери «CITTERIO GIULIO» створили моделі, здатні задовольнити найвибагливіший смак. Колекцію «Класика» від вирізняє передусім витонченість і химерність форм, симетричне переплетення ліній, чіткий, правильний візерунок, немов списаний з середньовічних лицарських щитів. Як відомо, простір, наскрізь пройнятий пишністю розкоші, завжди виникає з єдності й гармонійного поєднання деталей. Так, ручка у вигляді зігнутої дуги, поверхня якої покрита невеликими чорненими лунками, з витонченими завитками на обох кінцях, буде доречною на комоді з античними мотивами.