Article illustration
Новини

Проектуєте кухню? Одягніть костюм

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал 97 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

            Компанія «Blum», мабуть, єдина із тих, хто працює на ринку фурнітури й комплектуючих для меблевиробництва, котра одягає меблярів у спеціальні костюми, що мають безпосереднє відношення для творення меблів.

        Кухня, яка подобається зовнішнім виглядом, може виявитися незручною в користуванні. Зазвичай нова кухня – це цінне придбання, в якому згодом важко змінити що-небудь суттєво. У середньому кухнею користуються впродовж 20 років, тому вона повинна відповідати індивідуальним потребам її власників у весь цей час. А ці потреби можуть змінюватися з часом. Із віком суглоби зношуються, спина болить, отож тягнутися, нахилятися за посудом все важче. Та справа не тільки у віці. Якщо на незручній, нераціональній кухні проводити багато часу, то будь-хто відчує втому. Тому є сенс докладно дослідити потреби різновікових користувачів кухнями. Для цього й використовується спеціальний костюм AGE EXPLORER, що імітує вікові зміни.

      Компанія «Вlum» за допомогою костюмного тест -драйву, що імітує старість, зокрема доводить, що в будь-якому випадку в кухонних меблях доцільніше використовувати широкі шухляди в нижніх шафах замість традиційних фасадних дверцят. Внутрішні роздільники забезпечать порядок і зручний огляд. Більш високі шухляди із закритими боковинами забезпечать на 55% більше корисного простору, глибокі системи висунення збільшать простір на 30%.

      І ще багато цікавого можна довідатися про імітаційний костюм, скористатися яким рекомендує конструкторам меблів компанія «Вlum», із статті, котра буде опублікована в черговому номері журналу «Меблеві технології».