Article illustration
Новини

IT-рішення для сучасної фабрики

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал 1079 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Верстатобудівний концерн «Biesse», світовий експерт в сегменті професійної обробки дерева, постачальник високоточних верстатів і технологічних рішень для фахівців меблевої галузі, сектора дерев’яного домобудівництва й обробки пластиків та композитних матеріалів, представляє систему інтелектуального виявлення поламок SOPHIA.

      SOPHIA IT-рішення для сучасної фабрики, що дозволяє поліпшити взаємодію оператора з верстатами й таким чином істотно скоротити терміни технічного обслуговування.

      У режимі реального часу, за допомогою датчиків, що встановлюються на верстатах «Biesse», SOPHIA зчитує робочі параметри машин. Дані потрапляють на абсолютно захищений хмарний сервіс, де автоматично аналізуються і, в разі необхідності, попереджають оператора і віддалений сервісний центр «Biesse» про можливе виникнення несправності. Таким чином виникнення проблеми можна виключити, не давши їй розвинутися.

       Автоматичний аналіз поточних даних і доступ до вже зібраної історії роботи верстатів дозволяє кібер-платформі «Biesse» SOPHIA рекомендувати список запасних частин під заміну, а також допомагає складати графік робіт із технічного обслуговування. Інформація завжди доступна оператору, технічному директору й керівнику фабрики - через смартфон або стаціонарний комп’ютер.

      З початку 2018 року у всьому світі впроваджено близько 930 верстатів «Biesse» з уже встановленою на них платформою SOPHIA. Чи є вже такі верстати в Україні, наразі невідомо.