Article illustration
Новини

Скандинавські інтер’єрні несподіванки

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал 1076 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

 Стокгольмська меблева виставка «Stockholm Furniture and Light Fair» - найбільша подія в світі скандинавського дизайну. Саме тут народжуються тенденції, а відвідувачі виставки першими дізнаються про новинки та молодих майстрів. Наші шведські колеги відвідали виставку і розповіли про деякі нові тренди в оформленні скандинавського інтер’єру.

         Поставте всі важливі речі на найбільш видне місце. Постаменти і п’єдестали в інтер’єрі - одна з найбільш незвичайних новинок меблевої виставки. Деревина, гіпс, камінь - матеріал п’єдесталу не такий важливий, як те, що на ньому вивищується.

      Меблі, світильники й інтер’єрні аксесуари округлої форми - ось, що нам будуть пропонувати тамтешні магазини  наступного року. Іноді округлості зустрічаються не там, де їх очікуєш побачити. Непередбачувана асиметрія, поєднання кутів і круглих форм роблять інтер’єр динамічним.

       Пастельні відтінки продовжують домінувати в інтер’єрі, але тепер до них додається теракотовий колір. Дизайнери виставки пропонують використовувати його як колірний акцент. Колір лате все частіше виступає в якості базового в інтер’єрі, але він так само добре «почувається» в деталях. Такий м’який відтінок у поєднанні з пудровим і сірим створює спокійну, гармонійну  та розслаблену обстановку, що особливо доречно в гостьовій зоні або в спальні.

       Не варто боятися чорного кольору. На виставці він був присутній і в якості колірного акценту в деталях, і як основний колір. Наявність поруч пастельних відтінків пом’якшує чорний, а білий фон створює контраст. Спробуйте замінити білий абажур на чорний, і ви побачите, що інтер’єр тільки виграє