Article illustration
Новини

Перший Практичний Семінар проекту «Купуймо Разом! 2.0» для деревообробної та меблевої галузей

П’ятниця, 12 травня 2017 р. Готель Таурус, Конференц-Зала 3 (площа Князя Святослава 5, м. Львів)

Купуймо разом 2.0 688 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Перший із трьох семінарів, присвячених закупівельним групам у деревообробній та меблевій галузях, відбувся у Львові 12 травня 2017 року у готелі «Таурус», конференц-зал 3 (площа Князя Святослава, 5). Семінар провели експерти та консультанти Проекту Василь Масюк, Оксана Гайдукевич, Адвокатське об’єднання «Павленко і Партнери» та Юрій Марчук, голова ГО «Незалежне експертне партнерство», завідувач кафедри дендрології та лісової селекції НУБіП України.

У цьому заході взяли участь 15 учасників консультативно-навчальної частини нашого проекту, серед яких: підприємці, представники українських організацій підприємців та громадських організацій. Семінар розпочався з короткого представлення й ознайомлення з тематикою закупівельних груп нашим експертом Василем Масюком та залучення до розмови учасників. Це дало змогу учасникам заходу познайомитися та окреслити очікування і можливості створення закупівельної групи у деревообробній та меблевій галузях. До дискусії активно долучилися Юрій Марчук, голова ГО «Незалежне експертне партнерство», завідувач кафедри дендрології та лісової селекції НУБіП України, який, зокрема, наголосив, що ідеї економічного об’єднання малого та середнього бізнесу можуть бути використані не лише в деревообробній, а й в аграрній галузі для об’єднання малих та середніх фермерських підприємств.

Микола Когут, Асоціація деревообробників та лісозаготівельників Львівщини розповів учасникам про досягнення асоціації у відстоюванні інтересів малих і середніх підприємств та підтвердив зацікавлення проектом.

Володимир Дорош, ГО «Інститут підтримки регуляторної реформи в Україні, зауважив, що варто внести зміни в чинне законодавство, яке б сприяло розвитку економічних об’єднань та закликав учасників семінару взяти участь в напрацюванні таких змін.

Другу частину семінару було присвячено юридичним аспектам створення закупівельних груп в Україні. 

Присутні підприємці підтвердили зацікавленість у створенні пілотної закупівельної групи та попросили організаторів провести опитування серед потенційних учасників.

Учасники семінару домовилися провести наступну зустріч 2 червня 2017 року під час виставки «Деревообробка» (30.05.-02.06.2017) в конференц-залі виставкового центру «Південний-ЕХРО» у м. Львів, вул. Щирецька, 36.

 

 

Просимо заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/forms/eU5kM1UMN57SJEPE3 для того, щоб Ви змогли взяти участь у семінарі 2 червня та отримували інформацію про подальший перебіг проекту.

Презентація "Юридичні аспекти створення закупівельних груп в Україні".

Галерея: