Article illustration
Новини

Розпочалась консультативно-навчальна частина проекту Купуймо Разом! 2.0

Купуймо разом 2.0 777 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

1 серпня 2016 р. розпочалась консультативно-навчальна частина проекту Купуймо Разом! 2.0., що проводитиметься на основі матеріалів розміщених на e-Learning платформі [www.kupuimorazom.org.ua/moodle] та під опікою наших експертів: Ренати Марошек та Матеуша Сагана. Проект Купуймо Разом! 2.0 реалізується в рамках програми Польська Допомога фінансованої Міністерством Закордонних Справ Республіки Польща. Головною метою є ознайомлення учасників з ідеєю і методологією створення та розвитку закупівельних груп серед малого та середнього бізнесу. Основним завдянням проекту є передача знань та навиків необхідних для організації та ведення закупівельної групи в Україні, а також вміння передачі здобутого досвіду іншим підприємцям зацікавленим цією темою.

Для участі в цій частині проекту зареєстровалось 32 учасники, які походять з різних регіонів України. Учасники представляють приватні підприємства, організації підприємців, вищі навчальні заклади та торгівельно-промислові палати України.    

Впродовж навчання та консалтингу учасники візьмуть участь в серії навчальних курсів і дискусій з експертами проекту, декількох практичних семінарах (он-лайн та „на живо” в Україні), а також ознайомляться з матеріалами доступними на e-Learning платформі проекту. Завдяки цим інструментам, кожен учасник матимете можливість обговорити всі аспекти функціонування закупівельних груп та підготовитись до самостійного опрацювання початкового бізнес плану першої закупівельної групи.

Календар та детальний опис консультативно-навчальної частини проекту Купуймо Разом! 2.0 доступний на нашій інтернет-сторінці:  [www.kupuimorazom.org.ua]

Більше інформації про наш проект Купуймо Разом! 2.0 можна також знайти на нашій інтернет-сторінціFacebook та каналі на YouTube