Article illustration
Новини

Що демонструє «REHAU» на осінніх виставках

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал 1061 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

        Передусім широкий асортимент фасадних полотен і готових фасадів для реалізації будь-яких завдань, пов’язаних з оформленням кухонь і ванних кімнат.

          Перш за все це добре знайома меблярам колекція BRILLIANT, яка  предствлена в новій, удосконаленій якості. Зберігши гладку фактуру, високий ступінь глянцю та інші переваги попереднього покоління, оновлені фасади BRILLIANT стали ще більш стійкими до подряпин і вицвітання. Згідно з результатами лабораторних випробувань їхня поверхня зберігає первинний зовнішній вигляд понад 20 років навіть при порівняно інтенсивному УФ-випромінюванні.

       Лінійку BRILLIANT органічно доповнює склоламінат CRYSTAL, призначений для облицювання вертикальних фасадів, стін і дверей, а також для використання в якості фартухів для кухні. Його технічні можливості в меблевій індустрії помітно кращі, ніж у звичайного скла. Наприклад, склоламінат може застосовуватися замість керамічної плитки або скляних перегородок у ванних кімнатах. Матеріал добре піддається фрезеруванню й випускається як в глянцевому, так і в матовому виконанні.

       Не обійшлося й без новинок. В цій категорії високоглянцеві плити RAUVISIO CRYSTAL DECOR. Матеріал  доступний у 12 декорах: від максимально правдоподібних імітацій конгломерату й мармуру до різних варіацій «деревного» виконання. Під кожну колекцію пропонується відповідний тип крайки, підібраної в колір використовуваного полотна. Ефект монолітного виробу при цьому досягається за рахунок застосування технології безклєйового личкування RAUKANTEX Laser Edge.