АМКУ пропонує пілотним закупівельним групам співпрацю

Купуймо разом 2.0

Діалог із Антимонопольним комітетом України (АМКУ) стає дедалі більш обіцяючим для закупівельних груп. Бар’єр у вигляді відсутності прецедентів та наявності правових обмежень може бути подолано шляхом співпраці. Пан Віктор Талах, директор заступник директора Департаменту конкурентної політики АМКУ, під час зустрічі 7 жовтня 2016 року задекларував відкритість АМКУ до співпраці та наголосив на тому, що Комітет розглядає закупвлі в групах, як позитивне явище при умові, що учасники таких закупівельних груп не порушують чинне законодавство України про захист економічної конкуренції.

Незабутня подорож на Говерлу!

Яскраві спогади про літо

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

У липні працівники медійної групи «Промінфо» вперше разом підкорили найвищу вершину Карпатських гір. Говерла, немов магніт, завжди приваблює туристів своїми неймовірними пейзажами та природніми ландшафтами. Але найбільший стимул - це випробування власних сил у подоланні перешкод на шляху до мети. Саме такою була наша подорож.

Розпочалась ДОДАТКОВА РЕЄСТРАЦІЯ для участі в консультативно-навчальній частині проекту Купуймо Разом! 2.0

Купуймо разом 2.0

Підприємці оптимізують кошти закупівель – консультативно-навчальна частина Проекту У серпні 2016 року розпочалось безплатне навчання на e-Learning платформі [www.kupuimorazom.org.ua/moodle] та консалтинг українських підприємців у сфері творення закупівельних груп, що провидиться польськими експертами. Польські підприємці, об’єднані в закупівельні групи отримують конкурентну перевагу заощаджуючи в деяких категоріях до 40% коштів. Чи зможуть і як саме українські підприємці використати цей досвід? Дізнатись про це можна приєднавшись до проекту Купуймо Разом! 2.0. Розпочинається набір учасників до додаткової групи консультативно-навчальної частини проекту. Навчання розпочнеться у вересні і завершиться у грудні 2016 року. Заняття відбуватимуться на платформі e-Learning при он-лайн підтримці польських та українських експертів-консультанів та під час семінарів організованих в Україні.

Розпочалась консультативно-навчальна частина проекту Купуймо Разом! 2.0

Купуймо разом 2.0

1 серпня 2016 р. розпочалась консультативно-навчальна частина проекту Купуймо Разом! 2.0., що проводитиметься на основі матеріалів розміщених на e-Learning платформі [www.kupuimorazom.org.ua/moodle] та під опікою наших експертів: Ренати Марошек та Матеуша Сагана. Проект Купуймо Разом! 2.0 реалізується в рамках програми Польська Допомога фінансованої Міністерством Закордонних Справ Республіки Польща. Головною метою є ознайомлення учасників з ідеєю і методологією створення та розвитку закупівельних груп серед малого та середнього бізнесу. Основним завдянням проекту є передача знань та навиків необхідних для організації та ведення закупівельної групи в Україні, а також вміння передачі здобутого досвіду іншим підприємцям зацікавленим цією темою.

Спільні закупівлі – польське ноу-хау для України

Купуймо разом 2.0

23 червня 2016 року в Готелі «Опера» у Києві відбулася Конференція-Відкриття проекту «Купуймо Разом! 2.0». У заході взяли участь українські підприємці та члени організацій підприємств. Під час заходу команда проекту презентувала сам проект та розповіла про його основну мету – створення закупівльних груп в Україні. Учасникам конференції було представлено підсумки проекту в 2015 році та плани в межах реалізації «Купуймо Разом! 2.0». Упродовж заходу вони розповіли також про важливість закупівельних груп в Європі та, зокрема, про їх роль у зростанні економіки Польщі.

Вийшов у світ черговий номер газети "БудЕксперт"

Газета розповсюджуватиметься впродовж червня-липня, передплатний індекс - 01625

БудЕксперт

Купуйте газету "БудЕксперт" у кіосках, супермаркетах та приватних розповсюджувачів Західної України. Передплачуйте газету у відділеннях "Укрпошти".

Газета "Деревообробник" та журнал "Меблеві технології" на виставці ДЕРЕВООБРОБКА 2016 у Львові

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Газета “Деревообробник” та журнал “Меблеві технології” взяли участь у виставці ДЕРЕВООБРОБКА 2016 У Львові. Це вже 19-та МІЖНАРОДНА ГАЛУЗЕВА ВИСТАВКА ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ , яка з успіхом пройшла у новому приміщенні ВЦ «Південний- EXPO». Цьогорічна виставка вразила усіх своє масштабністю та великою к-стю учасників. Цьому сприяла велика простора площа сучасного ВЦ та високий рівень організаційної підготовки виставкової компанії ПрАТ «Гал-ЕКСПО».

Польський досвід для України

Купуймо разом 2.0

У 2016 році розпочинається новий етап проекту «Купуймо разом 2.0», присвячений передачі українським підприємцям польського досвіду створення закупівельних груп. Медіа-група Промінфо вже другий рік поспіль реалізовуватиме цей проект в Україні разом з польським партнером Асоціацією Ініціатива Родинних Фірм. Проект «Купуймо разом!» фінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках конкурсу «Польська допомога» з метою надання допомоги українським фірмам в процесі об’єднання в закупівельні групи.